Bioenergoterapia

plakat_bioterapia3Bioenergoterapia jest to metoda leczenia, która oddziałuje na naturalne dla każdego człowieka biopole. Biopole to otoczka energetyczna, którą posiada każdy żywy organizm, odzwierciedlająca stan naszego zdrowia.

Bioenergoterapeuta, czyli człowiek o podwyższonym potencjale energetycznym, potrafi przekazywać własną energię leczonej osobie. W ten sposób wyrównuje ubytki aury pacjenta, a tym samym wpływa na jego ciało, eliminując schorzenia.

Schorzenie to zaburzenie przepływu energii występujące już na poziomie naszej aury (biopola). Jeżeli jakiś element systemu energetycznego zostanie zablokowany, wówczas pojawią się zakłócenia w jego funkcjonowaniu, które są główną przyczyną wszelkich zaburzeń mentalnych, emocjonalnych i fizycznych. Zaburzenia w subtelnym systemie energetycznym uniemożliwiają człowiekowi pełne doświadczenie samego siebie i otaczającego świata. Usuwając blokady energetyczne i przywracając swobodny przepływ energii w organiźmie pomagamy przywrócić człowiekowi naturalny stan równowagi i zdrowia.

Zabiegi bioenergoterapeutyczne pomogą Państwu w powstrzymaniu wielu procesów chorobowych – nawet tych najbardziej zaawansowanych. Chętnie podejmiemy współpracę z Państwa lekarzem i na pewno nie będziemy zniechęcać do leczenia medycznego. Prowadzimy terapie dobierane indywidualnie, nie wykonujemy zabiegów grupowych. Nagłych uzdrowień i cudów nie obiecujemy. Obiecujemy natomiast rzetelną i fachowo poprowadzoną bioenergoterapię.

<< Gru 2021 >>
PWŚCPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2