Numerologia

Numerologia jest wiedzą o wibracji cyfr, o podobieństwie pomiędzy cyframi, a otaczającą nas rzeczywistością. Jest to sztuka przewidywania linii przyszłości. Dzięki niej dowiadujemy się, jaki związek mają liczby z naszym losem. Data urodzenia przypisuje nas do określonej liczby życia. Także nasze imię i nazwisko posiada numerologiczne wibracje, wpływające na nasze życie.

Numerologia jest cennym źródłem wiedzy o tajemnym znaczeniu imion, o charakterze ludzi którzy je noszą, o ich wzajemnych związkach ze sobą.

Numerologia jest jednym ze sposobów poznawania natury człowieka, jego osobowości, predyspozycji, wad, zalet, możliwości, ograniczeń, zagrożeń, jakie on sam dla siebie niesie i potencjału, jaki może w sobie wzbudzić. Uświadamia nam, że zdarzenia, które nas spotykają nie są przypadkowe. Ich cel jest jasny i dokładnie określony, a najczęstszymi ich inicjatorami jesteśmy my sami i tylko od nas zależy, czy okażą się one złymi czy też dobrymi. Wykonuje się horoskopy numerologiczne indywidualne, partnerskie, również dla przedsięwzięć biznesowych. Warto skonsultować z numerologiem imię dla nowo narodzonego dziecka, by dać mu dobry start w życie.